YENİDEN BAŞLAMA ZAMANI


Meşhur bir söz, duymuşsunuzdur, bugün geriye kalan hayatımızın ilk günü. O halde bir çizgi çekmenin ve yeniden başlamanın zamanı.

Güneşin her gün doğuşu yeni başlangıçların önemine işaret eder, yaşamanın sürekli yeniden başlamaktan daha iyi bir yolu yoktur.

Bugüne kadar kendinizi ihmal ettiyseniz, kendinize odaklanma ve zaman ayırma dönemi. Her gün yarım saat bile büyük fark yaratabilir.

Hayatınızla ilgili yeni ve güçlü kararlar almanın zamanı, yeniden başlamak demek çoğu zaman yeni kararlar almak ve uygulamak demektir.

Hayatınızda ters giden şeyleri düzeltme zamanı.

Daha fazla huzura ulaşma dönemi, başarı ve mutluluk tanımlarınızı gözden geçirme zamanı, ikisi de sadece maddi şeylerde aranmamalı, manevi boyut önemlidir.

Her şeyin başının sağlık olduğunu hatırlama ve sağlığımıza yatırım yapma dönemi. Geleceğimiz için tasarruf yapmaya başlama dönemi. Etrafımızdaki sevgi çemberini büyütme zamanı.

Kendimizi daha fazla sevmek, kendimizi affetmek, kendimizle barışmak, kendimizi takdir etmeyi öğrenmek, bütün bunlar için hiçbir zaman geç değil.

Eğer hayatta isek pek çok şeyi değiştirebiliriz.

Korktuğumuz şeylerden kurtulmak zordur, anlamak ve kabul etmek gerekir. Seçimlerimizi korku ile değil sevgi ile yapmaya başlamak önemlidir.

Sadece analitik bir bakış açısı ile değil kalbimizin sesini de katarak yola devam etme zamanı.

Mesajları doğru okuma zamanı, tekrarlanan senaryoların bir kısmını değiştirme zamanı.

Yol bazen yola çıktıktan sonra aydınlanır, değişim için yola çıkma zamanı.

Yeni bir yol çizin, özgürce, zorunluluk olmadan, mecbur hissetmeden, işte şimdi gerçekten ilerleyebilirsiniz.

Yarına Notlar yolunuzu aydınlatsın, sevgi ile kalın.

Not: Değişim yolculuğunda profesyonel destek almak isteyenler Mutlulukla Değişim Programı’na katılabilirler. Birebir benimle çalışacağınız program ortalama 12 seans sürmektedir. Bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresine mail atın.

Paylaş