YENİ BİR KAPI AÇMAYA VAR MISINIZ?


Hayatınız istediğiniz gibi mi? Mutlu musunuz? İsteklerinize yaklaşıyor musunuz yoksa onlardan uzaklaştığınızı mı hissediyorsunuz?
Eğer hayatınız istediğiniz gibi değilse, istediğiniz gibi yeniden şekillendirmeyi deneyebilirsiniz. Hayatınızı daha fazla ertelemeyin.
Hayatını Seç, Hayatını Değiştir ve Yarına Notlar; kitaplarımın isimleri, ilk ikisi yayımlandı, üçüncüsü ise önümüzdeki yıl yayımlanacak.
Mutlulukla Değişim Programı adını verdiğim koçluk programım 3 aşamadan oluşuyor, seç, değiştir ve yönet. Her bölüm 4 ayrı seans içeriyor, toplam 12 seansta hayatınızı daha mutlu bir hale getirmeye çalışıyoruz. Kişiye özel Yarına Notlar oluşturuyoruz.
Siz hangi aşamadasınız? Hangi aşamada olduğunuzu tespit etmek ve üzerinde çalışmak istediğiniz konuları aktarmak için ücretsiz ön görüşmelerden yararlanabilirsiniz.
Programın başarı oranı oldukça yüksek, elbette bu sizin değişimi ne kadar çok istediğiniz ve emek harcamaya hazır olmanız ile doğrudan ilişkili, ben de elimden gelenin en iyisini ortaya koyuyorum.
İsterseniz aşamalar arasında kısa bir ara verebilir, isterseniz kesintisiz olarak programa devam edebilirsiniz. Ne kadar zaman ve bütçe ayırabileceğinize dair seçiminizi yapın ve katılmak için başvurun.
Daha iyi ilişkiler, iş hayatında daha mutlu olmak, gerçekten ne istediğinizi keşfetmek ve kendinize güveninizi artırmak bu programla mümkün. Program, kullandığı bazı tekniklerle aradıklarınızı bulmanıza yardımcı olur, içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarır.
Programa katılmak ayrıca sizi daha enerjik, daha canlı, hayallerini daha kolay gerçekleştirebilen bir insan yapar.
Bu muhteşem değişim için sizinle beraber çalışmaya hazırım. Yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için harekete geçmeye karar verdiğinizde bana [email protected] adresinden ulaşın. Hayatınızı istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda birlikte yeniden şekillendirelim.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.