YAZLA BİRLİKTE YENİLENİN

YAZLA BİRLİKTE YENİLENİN

Hayatınızda yeni bir dönemin başlamasına hazırsanız o da başlamaya hazırdır. Ve siz değiştiğinizde geleceğiniz de değişmeye başlar. Bugün 1 Haziran, yani benim düşünceme göre yazın ilk günü, İstanbul’da bu düşüncemi destekleyen çok sıcak bir hava var. Hadi gelin biz de yazla birlikte yapmak istediklerimiz doğrultusunda harekete geçelim ve değişimi başlatalım.

Yaz döneminde diğer dönemlerden farklı olarak kişiye özel seminerler düzenliyorum. Sadece yarım gününüzü ayırarak nereye takıldığınızı bulabilir ve değişim yolculuğunuza daha büyük bir farkındalık ile devam edebilirsiniz. Bazen aklımızın takıldığı yer hayatımızın takıldığı yerdir çünkü. Gelin hayatınızı takıldığınız yerden kurtaralım.

Karar almak konusunda çok etkili bir çalışmadır kişiye özel seminerler. Bir konuyu enine boyuna birlikte masaya yatırır ve hem duygularımıza hem de aklımıza ve mantığa uygun seçime ulaşmaya çalışırız.

Kendiniz için bir şeyler yapmak adına; biraz zaman ve bütçe ayırabildiğinizde mutlaka bu seminerden yararlanın.

Bir atılım yaparak başarıyı elde etmek ve sürdürmek mümkün. Değişimin gerçekleşmesine yardımcı olmaya hazırım.

Stratejik bir vizyonla yeni hayatınızı birlikte kurgulayalım. Zorluğun kaynağına doğrudan beraberce gidelim ve sıra dışı gelişmelere açık olalım.

5 Haziran – 5 Eylül döneminde sunulan bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen [email protected] adresine mail atınız.

Not: 5 Haziran Pazar akşamı Haydarpaşa Garındaki kitap fuarında saat 18den itibaren kitaplarımı imzalayacağım, uygun olan herkesi bekliyorum.

Paylaş