ÜCRETSİZ KOÇLUK TANITIM GÖRÜŞMELERİ ARALIK


Mutlu musunuz? Hayatınız istediğiniz yöne doğru mu gidiyor? Gün içinde düşündükleriniz ve yaptıklarınız sizi mutlu ediyor mu ya da hayallerinize yaklaştırıyor mu?
Eğer cevabınız hayır ise, isteklerinizi, hayallerinizi ve dolayısıyla hayatınızı daha fazla ertelemeyin. Bir yerlerden başlayın.
Mutlulukla Değişim Programı’nı tam da bu nedenle oluşturdum ve uzun süredir uyguluyorum.
Biraz çaba ile belli bir süreçte hayatınızı, istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda yeniden şekillendirebilirsiniz. Bu amaçla düzenlenmiş olan ve kişiye özel çok güçlü bir değişim çalışması olan Mutlulukla Değişim Programı’nın Ocak ayı kayıtları başladı.
Aralık ayı boyunca Anadolu Yakası’nda ve Avrupa Yakası’nda ücretsiz koçluk tanıtım görüşmeleri yapacağım. Koçluğun danışanı nereden alıp nereye götürebileceğini ve koçlukla ilgili sorularınızı ücretsiz ön görüşmelerimde yanıtlıyorum.
Aşağıda belirtilen mail adresi üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak randevu talep edebilirsiniz. Söz konusu görüşmeler kişiye özeldir, bir defaya mahsustur ve yaklaşık olarak bir saat sürmektedir.
Kişisel gelişim ve koçluk hakkında aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Bütün cevaplara sahip değilim ama bildiklerimi seve seve sizlerle paylaşmaya hazırım.
Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımla
Not: Lütfen [email protected] adresine mail atarak ve iletişim bilgilerinizi bırakarak randevu alın.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.