Cumartesi ve Pazar günleri 13.00 – 17.00 arasında önceden mail atarak randevu almanız ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız kaydıyla kişiye özel ücretsiz koçluk görüşmeleri yapıyorum. Söz konusu görüşmeler yaklaşık olarak 45-50 dakika sürmektedir.

İsterseniz kişisel gelişim ve koçluk hakkında aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Bütün cevaplara sahip değilim ama bildiklerimi seve seve sizlerle paylaşmaya hazırım.

Koçluk eğitimi almayı ve ileride koçluk yapmayı düşünüyorsanız tecrübelerimi paylaşabilirim.

Kitaplarımı imzalatmak istiyorsanız mini imza günü düzenleyebiliriz, arzu ederseniz bir arkadaşınızla da katılabilirsiniz.

Veya sadece yazılarımı takip ediyor ve benimle tanışıp sohbet etmek istiyor olabilirsiniz, tek yapmanız gereken randevu alıp kararlaştırılan gün ve yerde bulunmaktan ibaret.

Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımla

2 YORUMLAR

  1. Merhaba öncelikle güzel yaklaşımınız için teşekkürler. Yaşam koçu dediğimiz bir yol arkadaşıdır çünkü. Hayatımızın çıkmaza girdiğini hissettiğimiz, çözüm üretemediğimiz anda başvurduğumuz yada başvurylması gereken, sözleri, paylaşımları yada bizim göremediğimiz bakış açısıyla hayatımızın bir evresine dokunan yol arkadaşı. Ve bu dokunuş çok önemlidir aslında çünkü her insanı bir domino taşına benzetirsek bir dokunuşla nesiller değişir aslında. Bu bağlamda iletişim adına paylaştığınız yorumlar için tebrikler. Her insanın ruhuna ve derinliklerine hitap eden bir söz dizisi vardır. ” Söz suya atılan taşın çizdiği hareler gibidir…” Etkisi insanın hayal gücüne, ideolojilerine, hayat felsefesine, bakış açısına, yaşama hevesine dair heyecanlarına, hırsına ve azmine bağlıdır. Kim bilir……

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − eight =