TATİL YAZILARI

TATİL YAZILARI

Ağustos ayının yarısında tatilde olacağım; bayram ve ondan sonraki hafta. Kişisel gelişim yazıları yazmayı çok seviyorum, diğer yandan içimde hep seyahat yazıları yazma ve yayınlama konusunda da bir istek var. Bu nedenle Ağustos ayında kişisel gelişim yazılarının yanı sıra tatil yazılarımı da sizlerle paylaşıyor olacağım.

Çok uzun yıllardır yaz tatillerimin önemli bir kısmını Bodrum’da geçiriyorum; Bodrum çok büyük bir yer olduğu için farklı yerlere gittiğinizde aynı yerde tatil yapıyor olma hissi oluşmuyor pek.

Bu yaz da Bodrum’un nispeten gizli hazinesi sayılabilecek Mazı tarafını keşfetmeyi düşünüyorum. İzlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.

Ayrıca magazin sayfalarından takip ettiğim kadarıyla Merkez’de ve Yalıkavak’ta açılan bazı yeni yerler olmuş, onları da ziyaret edeceğim.

En güzel tatil kişiden kişiye değişiklik gösterir elbette. Hepimizin dinlenmeye, huzura ihtiyacı var, aynı zamanda da keyif almaya ve eğlenmeye. Ailemle zaman geçirmek ve arkadaşlarımla beraber bir şeyler yapabilmek tatilde beni mutlu ediyor.

Tatil yazılarında görüşmek dileğiyle hepinize güzel bir Ağustos ayı diliyorum.

Paylaş