SÜPER DOLUNAY VE İSTEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ

SÜPER DOLUNAY VE İSTEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ

Bazı astrolojik yorumlara göre; dolunay ve sonrası, isteklerin gerçekleşmesi anlamında olumlu bir döneme işaret eder. Bizim için nelerin daha önemli ve öncelikli olduğunu fark edeceğimiz, genellikle farkındalığımızın yüksek olacağı bir değişim süreci diyebiliriz. Bu nedenle bol bol dua edilmesi, isteklerin yazılı hale getirilmesi önerilir.

Benim de bazı önerilerim olacak; gerçi bunları bu dönemden bağımsız olarak ele alıp her zaman uygulamanızı isterim. Hayatımızdan şikayet etmek veya birilerine sitem etmek yerine hayatımızın kontrolünü elimize alıp gerçekten ne istediğimize odaklanırsak bu dönemi en doğru şekilde değerlendirir ve isteklerimizi daha kolay gerçekleştirebiliriz. Olumluya doğru ilerlemenin daha kolay bir yöntemi budur.

İsteklerinizin gerçekleşmesini kolaylaştırmak için kısa bir yol haritası hazırladım, umarım keyifle okur ve arzu ederseniz hayatınızda uygularsınız.

Her şeyden önce herkes kendine özgü bir mutluluk tanımı yaparak başlasın lütfen. Bence mutluluk, o an sahip olduklarının farkında olarak yaşamaktır. Gördüğünüz gibi aslında tanımın içinde isteklerin gerçekleşmesine doğrudan bir bağımlılık yok.

Daha sonra enerjimizi artırmaya, kendimizi iyi hissetmenin önemini anlamaya karar verelim öncelikle.

Bizi mutlu eden şeylerin neler olduğunu düşünelim, mümkünse bunları yazalım, farkındalığımızı artırmaya çalışalım. İlerlemek istediğimiz yönü ve vizyonumuzu belirleyelim.

Kalbimizin sesini dinlemek için zaman zaman küçük molalar alalım hayattan. Nasıl olduğumuzu soran arkadaşlarımıza ve sevdiklerimize kuru bir iyiyim yerine hayatımızda nelerin güzel gittiğini anlatalım. Bunu en son bir danışanıma da tavsiye ettim, bundan sonra nasıl olduğunu soran kişilere iki hafta boyunca harika olduğunu söyle ve hayatındaki güzel gelişmelerden bahset dedim.

Her şeye her duruma, kısacası hayatın getireceklerine olabildiğince açık olalım. Hayal kurmak için günde 15 dakika zaman ayıralım, hayal kurmanın aslında planlamanın ilk aşaması olduğunu unutmayalım. Bu akşam küçük bir çalışma yapın lütfen uyumadan, inşallah bir gün fırsat bulduğunuzda yapmak istediklerinizi yazın.

Kalpten isteyip akışa bırakabilirseniz istekleriniz daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Bu gece yatmadan önce isteklerinizi vizyonlayın, gerekirse yeni davranışlar geliştirmeye karar verin, hazırlıklı olmaya söz verin ve en önemlisi zaten sahip olduklarınıza şükredin.

 

Yarın yeni bir gün, yeni bir hayat, şükürler olsun.

İyi geceler.

Paylaş