SENİN OLAN SANA GELİR’İN 2. BASKISI KİTAPÇILARDA

SENİN OLAN SANA GELİR’İN 2. BASKISI KİTAPÇILARDA

Senin Olan Sana Gelir isimli dördüncü kitabım piyasaya çıktığı ilk hafta bazı yerlerde tükendi; ilginize çok teşekkür ediyorum.

Bugün hızlı bir şekilde 2. Baskıyı yaptık ve kitapçılara dağıtıyoruz. Kitaba sorunsuz bir şekilde tüm kitapçılardan ulaşabilir ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kitabın arka kapak yazısında kitapta detaylı olarak anlatılan felsefeyi kısaca özetlemiştim, onu sizlerle paylaşmak istedim.

“Her şey aslında en güzel zamanda olur, bunu fark edebilmek için gelecekten bugüne bakabilmek gerekir. Güzel bir söz var, hayat ileriye doğru yaşanır, ancak geriye doğru anlaşılır. Hayallerinin derinliğini ölçemez bazen insan. İlahi zamanlama kesinlikle insanın planlamasından daha iyi işler. İsteklerinizin gerçekleşmesi için bazen ihtiyacınız olan tek şey zamandır. Hayata güvenin. Meyveler olgunlaşınca dallar eğilir, senin olan sana gelir.”

İlk defa bu kadar hızlı şekilde ikinci baskısı yapılan bir kitabım oldu; bu nedenle çok mutluyum. Bu kitabın çok farklı yönleri var. Okurlarımdan aldığım ilk yazılı yorumlar da kitabın çok beğenildiği şeklinde. Bu motivasyon ile beşinci kitabı yazmaya başladım bile.

Her şey için çok teşekkür ediyorum; yeni baskılarda ve yeni kitaplarda buluşmak dileği ile.

Sevgi ile kalın.

Paylaş