SEÇ, DEĞİŞTİR, NOT AL


Benim iki ayrı mesleğim var; koçluk ve yazarlık. İkisi de ortak bir amaca hizmet ediyor benim açımdan. İnsanların hayallerine ulaşmalarına destek olmaya çalışıyorum. İlham vermek, motivasyonu artırmak, farklı seçenekleri gösterebilmek, düşündürmek benim işim.

Koçluk dediğimizde danışanın ortalama 3-4 aylık bir süre için belli bir zamanı ve bütçeyi ayırarak genellikle haftada bir defa seans yapılmasından, odaklanmaktan bahsediyoruz. Değişim yolculuğunu bir rehber eşliğinde gerçekleştirmek diyebiliriz.

Benim zamanım veya bütçem şu anda böyle bir çalışma için müsait değil, ne yapabilirim diye soran çok kişi olduğu için bu yazıyı kaleme aldım.

Üç tane kitabım var; Hayatını Seç, Hayatını Değiştir ve Yarına Notlar. Önce ilk kitabımla başlamanızı öneririm. Kitaplarıma D&R ve diğer kitapçılardan ulaşabilir, internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Hayatını Seç isimli ilk kitabımı önce sadece keyif almak için bir kere okuyun lütfen. İkinci kez okuduğunuzda ise bu kez kitabın içindeki tabloları ve listeleri doldurun, emin olun çok faydasını göreceksiniz. Kim olduğunuzu, ne istediğinizi çok daha net olarak fark edeceksiniz.

Daha sonra Hayatını Değiştir isimli kitabımı okumanız yerinde bir adım olabilir. Aynı şekilde ilk seferinde hızlı bir okuma, ikinci seferinde detaylı bir çalışma iyi gelecektir. Her bölümün arkasında beş soru var, bu soruları cevaplarken sadece farkındalığınız artmayacak aynı zamanda edineceğiniz farklı bakış açıları eyleme geçmenizi yani hayatınızı değiştirmenizi kolaylaştıracak.

Artık üçüncü kitabım Yarına Notlar’ı okumaya ve üzerinde çalışmaya hazırsınız. Her sayfada hayatınızı yönetmenizi kolaylaştırabilecek ayrı bir not ve açıklaması var. Hızlı bir okumanın ardından her notun üzerinde düşünerek, altını çizerek ve not alarak yeni hayatınızı daha mutlu olacağınız şekilde inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Kitaplarımın değişim için, mutluluk için motivasyonunuzu artıracağına emin olabilirsiniz. Kendi adımı taşıyan web sitesinde de 500 civarında günlük yazım var, konu ve tarih başlıkları ile aratabilirsiniz.

Daha detaylı ve derin çalışmalar yapmak istiyorum veya daha kısa sürede sonuç almak istiyorum diyenleri de Mutlulukla Değişim Programı’na bekliyorum. Ücretsiz ön görüşmelerimiz Ekim ayında da devam edecektir. Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın.

Not: Bilgi ve randevu için lütfen [email protected] adresine mail atınız.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 11 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.