RADİKAL DEĞİŞİMLER İÇİN KARAR ALMAK

RADİKAL DEĞİŞİMLER İÇİN KARAR ALMAK

Hayatımızı belli ölçülerde aldığımız kararlarla yönetiriz, bunların bir kısmı bugün ne giysem veya şuraya hangi yoldan gitsem gibi basit kararlardır. Bazıları ise hayatımızı büyük ölçüde etkileme potansiyeline sahip büyük kararlardır.

Üniversite seçimi, meslek seçimi, iş değiştirmek, ticarete atılmak, evlenmek, çocuk yapmak, başka bir şehre ya da ülkeye yerleşmek gibi büyük kararlar hayatımızda büyük değişimler yaratabilirler. Bazen en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir, bazen de karar vermek için şartlar henüz olgunlaşmamıştır, her durumu kendi içinde ayrıca değerlendirmek gerekir.

Sizin için önemli olan konularda gerekirse profesyonel destek alarak bakış açınızı geliştirin ve kararınızı bu şekilde vermeye çalışın. Karar alma sürecini basitleştirmek ve hızlandırmak da önemlidir.

Bu amaçlarla bir seminer tasarladık, 6 Mayıs Pazar günü saat 13.00-17.30 arasında Fenerbahçe Dalyan Club’de ilgi duyan kişilerle birlikte olmayı arzu ediyoruz. Hayatınızda önemli bir kararın arifesinde olduğunuzu düşünüyorsanız sizi de seminerimize bekliyoruz.

Konu başlıklarımız; karar alırken akıl ve mantık ile duyguları dengelemek, kendimizi daha yakından tanıyarak sağlıklı kararlar almak, başarısızlıktan öğrenmek, başkalarının deneyimlerinden öğrenmek gibi değişik alanlardan seçildi, ayrıca kendi hayatımızda almış olduğumuz önemli kararları nasıl aldığımızı ve sonrasında neler yaşadığımızı da sizlerle paylaşıyor olacağız. Seminerin bir soru cevap bölümü de olacak elbette.

Seminer hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletiş[email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle, sevgiler.

Paylaş

Önerilen Yazılar