MUTLULUKLA DEĞİŞİM PROGRAMI – 2016 KIŞ DÖNEMİ


Hayatınıza yeni bir yön vermek, hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek, hayallerinize doğru yaklaştığınızı hissetmek istiyorsanız sizleri Mutlulukla Değişim Programı’na davet ediyorum.

Hayatınızdaki seçeneklerin neler olabileceğinin daha çok farkına varmak istiyorsanız, geçmişten gelen ve bugününüzü olumsuz etkileyen düşünce ve inançlarınızı değiştirmeye başlamak istiyorsanız Mutlulukla Değişim Programı tam aradığınız koçluk programı olabilir.

Kişiye özel ortalama 12 seanslık çalışmamda yaşamınızın bazı alanlarını istekleriniz doğrultusunda yeniden şekillendirmenize yardımcı oluyorum. Belli ölçülerde geleceğinizin mimarı olmak istiyorsanız size de yardımcı olmaya hazırım. Gelin değişimi birlikte gerçekleştirelim.

Değişim, mutluluk ve koçluk birbiriyle yakından ilgili konular; bir yandan daha iyiye ve güzele doğru değişirken bir yandan da bunu en mutlu olabileceğimiz şekilde yapabilmek önemlidir. Koçluk almak sağladığı dışarıdan bakış açısı ile işinizi kolaylaştıracaktır.

Kendi mutluluk ve başarı hikayesini yazmak isteyen kişilere değişim yolculuğunun belli bir bölümünde eşlik ediyorum. Yapmak isteyip henüz yapamadığınız şeylerin listesini alıp gelin ve bir kısmını birlikte gerçekleştirelim.

Program sırasında farkındalığınız artacak, daha kolay eyleme geçecek ve kendinizi çok daha yakından tanıyacaksınız.

Ayırabileceğiniz zamana ve bütçeye göre haftada bir defa veya iki haftada bir defa seans yapabilirsiniz, iki haftada bir seans yapmayı seçmeniz durumunda fazladan ev ödevlerine hazır olun.

İstanbul dışında yaşayan kişiler ise en az ayda bir defa görüşmeye gelmek kaydı ile çalışmanın bir bölümünü telefon ile de yapabilirler.

Yılbaşından itibaren bu programa başlamak için [email protected] adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Kişiye özel ve toplam katılımcı sayısı sınırlı olan bir programdır.

Görüşebilmek dileği ile,

Paylaş