MUTLULUĞUN ŞİFRESİ SENİN İÇİNDE SAKLI

MUTLULUĞUN ŞİFRESİ SENİN İÇİNDE SAKLI

“Zamanı geriye çevirebilmek mümkün olsaydı aynı hataları yapar mıydık?

Peki ya kendimizi zamanda ileriye götürebilseydik orada karşılaşacağımız kişi nasıl biri olurdu

Umut, ruhumuzun gölgelerinde saklanan küçük bir çocuk mudur?

Mert Çuhadaroğlu, “Mutluluğun Şifresi”nde bu kez kalbi kırık, yorgun, umutsuz genç bir kadının kaybettiği ışığını bulmasına yardımcı oluyor. Uluç ile Esra’nın anı yakalamak için çıktıkları bu keyifli yaz yolculuğuna eşlik ederken siz de hayallerinizin yaşamın içinde çağlayan o sonsuz neşeden nasıl kolayca filizlenebileceğine bizzat tanıklık edeceksiniz.”

Piyasaya yeni çıkan altıncı kitabım Mutluluğun Şifresi’nin arka kapak yazısı bu şekilde. Bodrum’da geçen bu hikayede siz de kendi mutluluğunuza dair şifreleri keşfedeceksiniz.

Kişinin içindeki cevhere çok inanıyorum, mutluluk da özümüzde bulunan bir cevher, herkesin mutluluğu kendisine özgü, bu nedenle şifresi herkesin kendi içinde saklı.

Artık benim de daha fazla mutlu olma zamanım geldi diyorsanız kitabı okumanızı ve yorumlarınızı benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Altıncı kitabımı siz değerli okurlarıma ithaf ettim, varlığınız ve desteğiniz beni her zaman mutlu ediyor ve daha iyisini yapmak konusunda cesaretlendiriyor.

Mutluluğun Şifresi – Bir Bodrum Hikayesi isimli yeni kitabımı tüm kitapçılardan temin edebilir ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz, yeni yazılarda, yeni kitaplarda buluşmak dileğiyle sevgiyle kalın.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Mutlulugun-Sifresi-Bir-Bodrum-Hikayesi/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001796488001

 

Paylaş

Önerilen Yazılar