KOÇLUK ÖN GÖRÜŞMELERİ – KIŞ DÖNEMİ


En büyük projeniz sizsiniz. Hayatınızı istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda yeniden şekillendirebilirsiniz. Bunu yapmaya hemen başlayabilir ve ilk sonuçlarını kısa süre içinde görebilirsiniz.

Koçluk çalışmalarım ile danışanlarımın hayatlarını yeniden istedikleri gibi inşa etmelerine yardımcı oluyorum, onlara rehberlik yapıyorum. Yapmak istediğiniz değişimleri ertelemeyin ve kendinize önemli bir yatırım yapın.

Koçluk almayı düşünen kişilerle her ay belli tarihlerde ücretsiz bir ön görüşme yapıyorum. Aralık ayı görüşmelerimiz başladı. Herkesin çok farklı ve çok değerli bir hikayesi var. Sizin paylaşmak istediğiniz ölçüde hikayenizi dinlemeye hazırım.

Nasıl bir süreçten geçiyorsunuz, ihtiyaçlarınızın neler olduğunu düşünüyorsunuz? Sizi böyle bir görüşmeye katılmak için motive eden unsurlar neler oldu? Koçluktan nasıl bir beklentiniz var, paylaşmak istediğiniz özel durumlar var mı?

Kişiye özel yapılan ve yaklaşık olarak bir saat süren ücretsiz koçluk ön görüşmelerinde yukarıdakine benzer soruların cevapları üzerine birlikte sesli olarak düşünüyoruz. Birlikte bir yol haritası belirlemeye çalışıyoruz.

Koçluk çalışmaları ile ilgileniyorsanız Aralık ayındaki ücretsiz ön görüşmelerden yararlanmak için [email protected] adresine mail atarak bana ulaşabilirsiniz. Kısa sürede size geri dönüş yapacağım.

Görüşmek dileği ile sevgi ile kalın.

Paylaş