Hayatını Değiştir

hayatinidegistir on kapakSizi hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri keşfetmeye çağıran ve bunları nasıl yapacağınız konusunda rehberlik edecek bir kitap; Hayatını Değiştir.

“Unutkandır insanoğlu. En çok da kalbinin sesini dinlemeyi unutur…

Potansiyelini, neler yapabileceğini unutur…

Bir gün hatırlar ve her şey yeniden başlar…”

Hayatını Değiştir

Benim değişim yolculuğum bu cümle ile başladı.

Peki kalbimin sesine kulak vererek hayalimin peşinden gitmek için bir seçim yaptıktan sonra gerçekten neler oldu, neler yaşadım, ne hissettim?

Ben tek bir şey yaptım. Dikkatimi daha çok hayatımda olan güzel şeylere vermeyi seçtim ve hayatımı daha çok sevmeyi öğrendim. Kalbimin sesini dinleyerek potansiyelimin farkına vardım tekrar. Değiştim ve değişimin hep daha iyiye doğru olduğunu gördüm.

Kitabımda 15 yıl denetim ve finans sektöründe çalışan 40 yaşında bir kişinin bir anda kendisini bekleyen güvenli geleceği elinin tersi ile iterek yazarlık ve koçluk yapmaya başlaması ile gelişen hikayemi kişisel gelişim ve koçluk bilgileri eşliğinde özetledim.

Danışanlarımdan izin alarak gerçek hayattan koçluk örneklerine yer verdim. Potansiyelini daha fazla kullanmak ve hayatında değişiklik yapmak isteyen herkesin okumasını tavsiye edebileceğim rehber niteliğinde bir kitap oldu. Gerçek hikayeler her zaman etkileyicidir, bu kitapta anlatılanlar da tam bu nedenle öyle işte.
Mert Çuhadaroğlu

Sipariş Ver