KİŞİYE ÖZEL SEMİNERLER (WORKSHOP)


İstanbul dışında yaşayan veya İstanbul’da yaşamakla birlikte haftada bir düzenli seans yapmak için zaman ayıramayacak olan kişiler de Mutlulukla Değişim Programı’ndan yararlanabiliyor. Ayırabileceğiniz zamana göre özel bir program uyguluyoruz, bir tam gün, iki yarım gün veya 3 gün 4’er saat şeklinde kişiye özel çalışmalar yapıyorum. Çalışmanın yapıldığı ay telefon ve mail ile ücretsiz olarak destek vermeye devam ediyorum.

“Mutlulukla değişim” seminerinin başlangıcında katılımcının yaşamının genel bir fotoğrafını çekiyoruz, bugünkü durumu tespit edip ne olmasını istediğimizi ifade ediyoruz. Daha sonra değerler çalışması ile devam ediyoruz, bizim kalbimizde yer alan ve bizim için gerçekten önemli olan değerleri ortaya çıkarıyoruz. Değerler bizim motivasyon kaynaklarımız aslında ve önemli farkındalıklar ediniyoruz.

İlerleyen saatlerde örneğin kendimize olan güvenimizi nasıl artırabileceğimiz, önemli inanç kalıplarımızın neler olduğu konuları ile devam ediyoruz. Karar alma ve uygulama konusunda çalışmalar yapıyoruz.

İş konusunda bir hayalimiz varsa bunu nasıl gerçekleştirebileceğimize dair metotlar uyguluyoruz. İş konusundaki hayallerimizi adeta gerçeklik testine tabi tutuyoruz.

Katılımcının talep etmesi durumunda ilişkiler üzerine çalışmalar yapabiliyoruz. Davranış modelleri ve temsil sistemlerini yakından tanıyarak hangi alanlarda esneyebileceğimizi öğreniyor ve diğer insanlarla olan iletişimimizi nasıl geliştirebileceğimize dair sohbetler ediyoruz.

Gerçekçi beklentiler nasıl oluşturulabilir konusu hakkında çalışma yapıyoruz. Değiştirmek istediğimiz alışkanlıklar, yerleştirmek istediğimiz davranışlar, bağışlamak istediğimiz kişiler ve iç seslerimiz konularından bahsediyoruz. Eyleme geçme, eylemi sürdürme ve sonuç alma konusunda farkındalık artırıcı çalışmaları yapıyoruz.

Ayrıca sohbetimizi derinleştiren ve “tamam işte bu” dedirten çok sayıda yöntem ve testten yararlanıyoruz. Seminerlerin kapanışında ise eylem adımları ve bir gerçekleştirme takvimi belirliyoruz.

Seminer sona erdiğinde edinmiş olduğunuz farkındalıklar, sahip olduğunuz yeni bakış açıları ve artan motivasyon ile adeta yeni bir insan haline gelmiş oluyorsunuz.

Seminere katılanlar oluşturdukları farkındalık ile hayatlarına devam ettiklerinde arzuladıkları değişimleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiklerini ifade ediyorlar.

Hayallerinizi alıp gelin sadece.

Katılım şartları için lütfen [email protected] adresine mail atınız.

Paylaş

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.