HOŞ GELDİN KASIM

HOŞ GELDİN KASIM

Yeni bir ay başladı bugün, bundan 4 yıl önce ilk kitabım Hayatını Seç Kasım ayında yayımlanmış olduğu için Kasım ayının bende yeri ayrıdır (ayrıca sevgili eşimin de doğum günü bu aydadır).

Yılbaşına sadece 2 ay kaldı; hayallerimizi gerçekleştirmek için bazı adımlar atmamız gerekiyor, gelin bunun için yılbaşını beklemeyelim, bugün başlayalım. Hayal gücümüzü yaratmak istediğimiz gelecek için kullanalım.

Ben yazarak çizerek çalışmayı oldum olası severim, danışanlarıma ve okurlarıma da öneririm. Gelin bugün 2017 de gerçekleşmesini istediğiniz isteklerinizi yazın bir kağıda, sonra da bu isteklerin gerçekleşmesi için Kasım ve Aralık aylarında neler yapabileceğinizi yazın.

İsteklerin gerçekleşmesi, topraktan ürün almak gibidir, önce bir tohum ekersiniz (düşünceler), sonra emek verirsiniz (eylemler), sabırla ve inançla beklersiniz (inançlar). Elinizden geleni yaptıktan sonra da gerçekleşmesi için dua edersiniz.

Zihnimiz çok hızlı çalışır, fikirleri planlara dönüştürmek gerekir, bunun için de yazmak iyi bir yöntemdir. Neyin daha önemli ve öncelikli olduğunu net bir şekilde ifade etmiş olursunuz.

Kasım ayına umutla yaklaşalım, unutmayalım ki hayata nasıl bakarsak o da bize öyle karşılık verir.

Kasım ayı hepimize sağlık, sevgi, huzur, bolluk ve bereket getirsin.

Sevgi ile kalın.

Not: Hayatınızda bir değişim gerçekleştirmeyi ve bunun için profesyonel destek almayı düşünüyorsanız Kasım ayı koçluk ön görüşmelerinden yararlanmak için [email protected] adresine mail atarak randevu alabilirsiniz.

Paylaş