HOŞ GELDİN ARALIK – FIRSAT KAPILARI ARALANDI

HOŞ GELDİN ARALIK – FIRSAT KAPILARI ARALANDI

Her ayın ilk günü o ayın başlığı ile kısa bir motivasyon yazısı kaleme alıyorum, bugün de Aralık ayına ilişkin yazım ile karşınızdayım.

Ben kış doğumluyum ama yine de yaz aylarını daha çok severim, paylaştığım deniz fotoğraflarından da fark etmiş olabilirsiniz, diğer yandan her mevsimin ayrı bir güzelliği olduğuna da inanırım, evde sıcak bir şeyler içerek ve camlar buğulanırken güzel bir kitabın satırlarına dalıp kaybolmak gibi.

Aralık ayı kış mevsiminin başlangıcı, dış mekanlarda yaptığımız aktivitelerin azaldığı, daha çok kapalı ortamlarda zaman geçirdiğimiz bir dönem.

Benzer şekilde kendi içimize dönerek kendi ateşimizi yakmayı öğrenebileceğimiz, farkındalıklarımı artırabileceğimiz ve hayatımızda yapmayı arzuladığımız değişimler için adımlar atacağımız bir dönem de olabilir.

Aralık dediğimizde benim aklıma ilk gelen kapıların aralanması oluyor, her ne istiyor olursanız olun sizin için fırsat kapılarının aralandığını düşünün lütfen şimdi.

Belki 2017 yılına büyük umutlarla başladınız ama isteklerinizin bir bölümü gerçekleşmedi. Olsun hemen pes etmek yok, sizin için gerçekten önemliyse bir yıl sonra olması ne fark eder?

Olmasını o çok istediğiniz şeyin 2018 de gerçekleşeceğini düşünün bir an için ve şans kapılarının da ismine uygun şekilde Aralık ayından itibaren aralandığını.

Bunu düşünmek bile beni mutlu ediyor açıkçası.

Yılbaşına sadece bir ay kaldı; evet fırsat kapıları aralandı ve hayallerimizi gerçekleştirmek için bizim de bazı adımlar atmamız gerekiyor, gelin bunun için yılbaşını beklemeyelim, bugün başlayalım. Hayal gücümüzü yaratmak istediğimiz gelecek için kullanalım.

Aralık ayına ve yaklaşan yeni yıla umutla yaklaşalım, unutmayalım ki hayata nasıl bakarsak o da bize öyle karşılık verir.

Aralık ayı hepimize sağlık, sevgi, huzur, bolluk ve bereket getirsin. İsteklerimize yaklaştığımızı hissettiğimiz güzel bir ay olsun.

Sevgi ile kalın.

Not: Hayatınızda bir değişim gerçekleştirmeyi ve bunun için profesyonel destek almayı düşünüyorsanız Aralık ayı koçluk ön görüşmelerinden yararlanmak için [email protected] adresine mail atarak randevu alabilirsiniz.

Paylaş

Önerilen Yazılar