HEPİMİZİN MASALLARA İHTİYACI VAR


Bir dünya var, ismi Bahanesiz. Adından anlaşılacağı üzere bahanelerin hiç olmadığı bir dünya. Burada yaşayan insanlar düşüncelerini düzenlemeyi öğrenmişler, doğa ile uyum içinde yaşıyorlar, sınırsız enerji kaynaklarına sahipler.

İstedikleri şeyleri düşünüyorlar, dikkatlerini veriyorlar ve isteklerinin kendilerine doğru akmasına izin veriyorlar.

Evrenin diğer bölgeleri gibi burası da aslında sadece enerjiden oluşuyor. İnsanlar dahil canlı ve cansız her şey bir titreşime ve bir frekansa sahip. Benzer titreşimler/frekanslar birbirini çekiyor. Mutluluk, mutlulukla artıyor.

Burada yaşayan insanlar düşüncelerinin ve duygularının farkında olarak yaşıyorlar, az sayıda uyumsuz düşünceyi hızlıca değiştirmeyi öğrenmişler.

Gezegende bereket ve sevgi hakim, her şeyin mümkün olduğu harika bir sistem var. İsteklerinizin karşılanma kapasitesi sınırsız.

Bu gezegende yaşayan insanların hiç bilmediği kelimeler var, bahane, yapılamaz, şanssızlık, yetersizlik gibi. Her şeyi yapabileceklerini düşünüyorlar ve yapıyorlar. Her şeyin mümkün olduğu fikri tamamen benimsenmiş durumda.

Gezegende o kadar çok para var ki sınırsız bir kaynak ve sınırsız bir bereket hakim. İnsanlar sağlıklı. Sokaklarda şarkı söylüyorlar, dans ediyorlar, herkes gülümsüyor. Mutlu olmak için her şey mevcut.

Birisine yaklaşıyorum ve bu gördüklerimin nasıl mümkün olduğunu soruyorum. Önce şaşırıyor, sonra benim bir yabancı olduğumu anlayıp beni bir kitabenin önüne götürüyor ve yalnız bırakıyor.

Kitabe kocaman bir taş ve üzerinde şunlar yazıyor.

Eksik olan hiçbir şey yok.

Her şeye sahip olabilir ve her şeyi yapabilirsiniz.

Hiç olmamış şeylere göre düşünmeyin, bu sadece sizi sınırlar.

Ne istediğinize daha çok odaklanın.

Şans cesurdan yanadır.

Başaracaksınız.

Bu bir masal, ama masalın mesajı net, hiç olmamış şeylere göre düşünmeyin.

Sevgi ile kalın.

Not: Mutlulukla Değişim Programı Mayıs ayı kayıtları devam etmektedir, bilgi ve kayıt için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.