HAYATINIZIN AŞKI İLE NEREDE TANIŞACAKSINIZ?

HAYATINIZIN AŞKI İLE NEREDE TANIŞACAKSINIZ?

Bu yazım bir ilişkisi olmayıp güzel bir ilişkinin hayalini kuran okuyucularım için. Salgın nedeniyle sosyal hayat eskisinden farklı bir şekilde ilerlerken o kişi ile nerede nasıl tanışacaksınız? 10 puanlık uzman sorusu işte bu. Teorik veya spiritüel bir yazı olmasını istemedim, bu yazılardan bol miktarda var. Bu nedenle Mart ayından bugüne son 6-7 ayda çevremde bir ilişkiye başlamış olan kişileri ve/veya onların bir ilişkiye başlamış yakınlarını düşünerek bu yazıyı kaleme aldım.

Oturduğunuz yer site tarzı ortak alanları olan bir konut ise yürüyüş yaparken ya da ortak alanda otururken birisiyle tanışabilir ve sohbete başlayabilirsiniz. Açık havada yapılan yoga ve benzeri etkinlikler de iyi bir fırsat.

Yaz tatilinde tanışanlar da oluyor elbette. Ayrıca eski tarz bir arkadaşınızın sizi uygun gördüğü birisiyle tanıştırması da bazen bir ilişkiyi başlatabiliyor.

Sosyal medya üzerinden birbiri ile tanışan insanlar da var, diğer yandan yüz yüze ve hayatın olağan akışı içinde bir tanışma ile kıyaslandığında burada uyum ve süreklilik ihtimali çok daha düşük.

İş yerinde tanışan insanlar da var, her ne kadar yeni dönemde işyerinden çalışanların sayısı azaldıysa da bu ihtimal devam ediyor.

Bir kursta birileri ile tanışma ihtimali de devam ediyor, her ne kadar artık kursların çoğu zoom platformu üzerinde online olarak yapılıyor olsa da güzel tesadüflere açık olmak lazım.

Sonuç olarak sizi mutlu eden güzel bir ilişkiye sahip olmak ve/veya aşık olmak hayatı yaşamanın güzel yöntemlerinden bir tanesi. Bu konu ile ilgili umutlu olmak insanın enerjisini ve mutluluğunu olumlu yönde etkiliyor.

Sonbahar döneminin size aradığınız ilişki mutluluğunu getirmesini dilerim.

Sevgi ile kalın.

Paylaş