HAYALLERİN SANA GELMİYORSA SEN ONLARA YÜRÜYECEKSİN


Benim felsefem budur, bugüne kadar pek çok kez başarı ile uyguladım, danışanlarımın uygulamasına da yardımcı olmaya çalışıyorum. Her gün yazdığım günlük yazılarıma yapılan yorumlara bu kısa yazım ile bir cevap vermek istiyorum. En çok; yazdıklarınız doğru ama nasıl yapacağız diye soruluyor.

Hayatını Seç ve Hayatını Değiştir isimli iki kitabım var, üçüncü kitabımın son düzeltmelerini yapıyorum, kendi adımı taşıyan web sitemde sosyal medyada yayımlanmış tüm eski yazılarım var. Bu kitaplar veya yazılar bir ölçüde çözüm sunabilirler.

Diğer yandan; bu işin herkes için geçerli bir formülü yok, pek çok durumda kişiyi daha yakından tanıyıp çözüm önerilerini birlikte geliştirmemiz gerekiyor. Bunu da koçluk yöntem ve teknikleri ile yapıyorum. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, belirli bir zaman ve bütçe ayırabilirseniz koçluk almak mutlaka işinize yarayacaktır.

Yeni dönem koçluk çalışmalarım 10 Ocak Cumartesi günü başlıyor. İki veya üç aylık bir sürede koçluk desteği de alarak hayatınızı istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda yeniden yapılandırmaya başlayabilirsiniz.

Mutlulukla Değişim Programı adını verdiğim güçlü bir koçluk programım var. Hayatınızı tüm yönleri ile bir bütün olarak ele alıp istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda yeniden şekillendirmeye çalışıyoruz.

Haftada bir defa yapılan yüz yüze seanslarla yürüyen ayrıca minik ev ödevleri içeren bir süreç. Söz konusu süreçte kendinizi daha yakından tanımanızın yanı sıra hayallerinizi keşfetmeniz ve ne şekilde ulaşacağınıza dair alternatif yollar bulmanız mümkündür. Ben sadece rehberlik yapıyorum. Motivasyon ve enerjinizi nasıl yükseltebileceğinize dair bilgilerimi paylaşıyorum.

Kendi mutluluğunuza dair bu sürece liderlik etmek ister misiniz?

Mutlulukla Değişim Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerinizi belirterek [email protected] adresine mesaj atınız.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.