HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORSANIZ ONA AŞIK OLUN


İlk gördüğümde aşık olmuştum, içimden bir ses evleneceğimizi ve çocuklarımızın olacağını söylemişti. İç seslerimi ciddiye alır ve genellikle dinlerim.

Tanıştıktan sonra ilk söylediğim şey “ben seninle evlenmek istiyorum” olmuştu. Kibarca beni henüz yeterince tanımadığını ve ayrıca 20 yaşında evlenmeyi düşünmediğini söylemişti.

Onunla çıkmak için 3 ay, evlenmem için 3 yıl geçmesi gerekti. Ümidimi yitirir gibi olduğum olaylar da yaşadım ama vazgeçmedim. İnsan aşkından çabuk vazgeçmez.

1997 yılında Özge ile evlendik, 17 yıldır süren mutlu bir evliliğimiz ve iki kızımız var.

Bu yüzden bir hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bence önce hayalinize aşık olmalısınız. Hayalinize ait olmanın en güzel yöntemi budur.

İlk kitabımı yazmaya 3 yıl önce 2011 yazında başladım. Bitirdiğimi düşündüğümde elimde 100 sayfalık bir taslak metinle eşimin yanına gidip ben kitap yazdım müjdesini verdim. Kitabı okudu ve “bu kitap hiç olmamış” dedi.

Üzüldüm, bir hafta ne yapacağımı bilemedim, sonra taslağı çöpe attım ve yeniden yazmaya başladım, tam bir yıl sürdü, bu kez olmuştu. İlk kitabım Hayatını Seç, Kasım 2012’de yayımlandı.

İlk kitabımın 100.000 adet satılacağını düşünüyordum, sadece 2.000 adet satıldı. Ama bu beni ikinci kitabım olan Hayatını Değiştir’i yazmaktan ve yayınlamaktan alıkoymadı.

Bu yazıyı kaleme aldıktan sonra Cumartesi günü yayınlamış olduğum Mutluluk Üzerine isimli yazım yaklaşık olarak 70.000 kişi tarafından görüntülenmiş:).

Unutmayalım, aşık olmak bir hayali gerçekleştirmenin en güzel yöntemlerinden birisidir ve her hayal kendisine aşık olacak kişiyi beklemektedir.

Sevgi ile, aşk ile kalın, hayalleriniz gerçek olsun.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + fourteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.