GÜZEL GÜNLERE YÜRÜMEK

GÜZEL GÜNLERE YÜRÜMEK

Ben yazarak yapıyorum, hayallerimi yazıyorum, yıllardır, güzel günlere yürümenin çok sayıda yönteminden bir tanesi sadece. Beni heyecanlandıran şeyleri düşünüyorum, onlarla yürüyorum geleceğe, insan hayallerini yanında taşımalı demişti bir Bilge bir zamanlar. Yol bazen kısalıyor bazen uzuyor, yolculuktan keyif almayı öğreniyorum.

Kitap okuyorum bolca güzel günlere yürürken, iyi yazmak için çok okumak gerekiyor. Emek veriyorum güzel günlere yürürken, anlamlı bulduğum şeyleri yapıyorum. Sahi sizce hayatın anlamı nedir ve gün içinde yaptıklarımızın ne kadarı hayatın anlamı ile ilgili?

Bazen günleri sayıyorum bazen içinde olduğum an hiç bitmesin istiyorum. Motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum, aklıma gelen kötü ihtimal senaryolarını dengelemek için en iyi ihtimal senaryolarını da düşünüyorum.

Herkesin rahatlama şekli farklı, biraz spor, biraz meditasyon, biraz kitap ve müzik, her güne serpiştirmeye çalışıyorum.

Güzel günlere yürürken güzel insanlar tanımaya çalışıyorum, güzel bir insan olmaya çalışıyorum. Küçük dünyamdan çıkıp başka insanların hayatlarına misafir oluyorum. Birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var.

Güzel günlere güzel insanlarla yürünür, en çok buna inanıyorum. Paylaşmak, karşındaki insanı da düşünmek, unutmamak, saygı göstermek, güzel hatırlanmak, daha fazla ne ister insan?

Güzel günler yakın, gelin hep birlikte yürüyelim.

Sevgi ile kalın.

Not: Ekim ayı koçluk ön görüşmelerinden yararlanmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Paylaş