FAZLADAN BİR ADIM ATIN

FAZLADAN BİR ADIM ATIN

Geçtiğimiz günlerde bir yarına not paylaşmıştım, istediğiniz şeyler doğrultusunda fazladan bir adım atın şeklinde idi notum, çok sayıda okuyucum bunun nasıl yapılabileceğini sordu, bu nedenle bugün bu konu hakkında düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Kişi özelinde ve durum özelinde farklı olacaktır elbette fazladan atılan adımın ne olabileceği konusu, diğer yandan ben yine de ortaya karışık bir şeyler anlatmak istiyorum.

Bazı örnekler verirsem konunun daha iyi anlaşılacağını da düşünüyorum. Diyelim ki iş arayışınız var, fazladan bir adım atmak ne olabilir, örneğin fazladan bir yere iş başvurusu yapmak, fazladan bir arkadaşınıza iş aradığınızı ve yardımcı olup olamayacağını sormak olabilir.

Mevcut ilişkinizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız fazladan bir adım atmak küçük güzel bir sürpriz yapmak olabilir. Eğer bir ilişki içinde değilseniz fakat olmasını istiyorsanız hoşlandığınız kişiyle onun konuşmasını beklemeden sizin konuşmanız olabilir.

Söz konusu olan konu spor ve sağlıklı beslenme ise her gün adım sayısını biraz artırmak ya da atıştırmalıkları biraz azaltmak olabilir.

Başarıya ulaşan insanları diğerlerinden ayıran faktör çoğu zaman fazladan attıkları bu adımlarda gizli oluyor, benim gözlemim bu şekilde, bu nedenle bu konuyu gerçekten önemsiyorum. Elinden gelenin bir tık ötesini yapmak şeklinde de düşünebilirsiniz, hepimizin potansiyeli zannettiğimizin biraz üzerinde aslında, işte bunu kullanmaktan bahsediyorum.

Eğer henüz gerçekleşmemiş ve bir süredir emek verdiğiniz istekleriniz ya da hedefleriniz varsa konuya bir de bu açıdan yaklaşmanızı önerebilirim, acaba o fazladan adım ne olabilir?

Sevgi ile kalın.

Paylaş

Önerilen Yazılar