EN GÜZEL YILINIZI OLUŞTURMAYA BAŞLAYIN

EN GÜZEL YILINIZI OLUŞTURMAYA BAŞLAYIN

Bugünden tam bir yıl sonra bütün istekleriniz gerçekleşecek olsa ve siz bundan emin olsanız bu bir yılı nasıl geçirirdiniz?

Muhtemelen harika bir yıl olur diye düşünüyorum. İsteklerinizi düşünelim şimdi birlikte, hayatın her alanından irili ufaklı pek çok isteğiniz olabilir. Eğer yalnızsanız ve bir ilişki istiyorsanız hep hayalini kurduğunuz o güzel ilişkiyi yaşıyor olmak, iş hayatında bir kariyer değişikliği düşünüyorsanız hep istediğiniz o güzel işe başlamış olmak, daha fazla paranın hayalini kuruyorsanız bolluk ve berekete kavuşmuş olmak veya yaşamın anlamını bulmak ya da daha sağlıklı bir yaşam sürüyor olmak olabilir.

Şimdi gözlerinizi hafifçe kapatın ve bir yıl sonrasına bir yolculuk yapın, Eylül 2021’deyiz. Hepimizin canını sıkan salgın tüm dünya genelinde sona ermiş, ekonomiler toparlanmış ve sizin de istekleriniz gerçekleşmiş bu bir yıl içinde. Bunları düşünüyor olmak size nasıl hissettirdi? Muhtemelen çok iyi duygular oluşturmuştur.

Bu isteklerinizin gerçekleşmesi için atmanız gereken adımlar varsa onları yapmaya devam edin. Diğer yandan, bu bir yılı isteklerinizin gerçekleşeceğinden emin bir şekilde kendinize güvenli ve mutlu olarak geçirin, benim en büyük dileğim bu.

Kendimize güvenli ve mutlu olduğumuzda hayatın bizim için açmış olduğu kapıları çok daha net bir şekilde görebiliyor ve bir şekilde daha çok fırsat ile karşılaşıyoruz. Ayrıca mutluluğumuz yüzümüze vuran bir ışıltı ile sağlığımızı bile olumlu anlamda etkiliyor. Bağışıklık sistemimiz güçleniyor.

Bu egzersizin size kaybettireceği fazla bir şey yok, diğer yandan kazançlarınız oldukça fazla olacak. Zaten bir kere başlayıp bir süre devam ettikten sonra siz de muhtemelen bırakmak istemeyeceksiniz.

En güzel yılınızı oluşturmaya hemen şimdi başlayın o halde.

Sevgi ile kalın.

Paylaş

Önerilen Yazılar