DOLUNAY VE İSTEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ

DOLUNAY VE İSTEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ

“Yeni bir hayat sizi bekliyor; hayatınızda güzel bir sürpriz olacak ve çok mutlu olacaksınız.”

 

Bugün dolunay var. Güzel bir manzara kuşkusuz, özellikle de bulutsuz bir gökyüzünde izlemek çok keyiflidir. Bazı astrolojik yorumlara göre; dolunayın olduğu gün ve sonrasındaki dönem, isteklerin gerçekleşmesi anlamında olumlu bir döneme işaret eder. Hayatımızdan şikayet etmek veya birilerine sitem etmek yerine hayatımızın kontrolünü elimize alıp gerçekten ne istediğimize odaklanırsak bu dönemi en doğru şekilde değerlendirir ve isteklerimizi daha kolay gerçekleştirebiliriz. Olumluya doğru ilerlemenin daha kolay bir yöntemi budur.

İsteklerinizin gerçekleşmesini kolaylaştırmak için kısa bir yol haritası hazırladım, umarım keyifle okur ve arzu ederseniz hayatınızda uygularsınız.

Her şeyden önce herkes bir dilek tutsun. Geçen gece bu yönde bir bugüne not paylaşmıştım. Ne istediğinize dikkat edin, çünkü gerçek olabilir.

Daha sonra Aralık ayını faydalı bir şekilde değerlendirmeye karar verelim öncelikle. Rahat, huzurlu, keyifli ve mutlu olursak isteğimizin bize ulaşması da kolaylaşır. Kendi önümüzden çekilsek yeter çoğu zaman.

İsteğinizin gerçekleşeceğinden emin olsaydınız hayatınızı nasıl yaşardınız? İşte bunu isteğiniz henüz gerçekleşmeden uygulamaya başlamak çok önemli. Bu bir tür vizyondur.

Nasıl olduğunuzu soran kişilere de kuru bir iyiyim yerine kendimi harika hissediyorum, çok yakında muhteşem şeyler olacak hayatımda diye cevap verin.

Hayal kurmak için, ne istediğimizi düşünmek için günde 15 dakika zaman ayıralım, hayal kurmanın aslında gerçekleştirmenin ilk aşaması olduğunu unutmayalım.

Kalpten isteyip akışa bırakabilirseniz istekleriniz daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Bu gece yatmadan önce isteklerinizi vizyonlayın, gerekirse yeni davranışlar geliştirmeye karar verin, hazırlıklı olmaya söz verin ve en önemlisi zaten sahip olduklarınıza şükredin.

Benim size dolunay mesajım ise şu şekilde:

Yeni bir hayat sizi bekliyor; hayatınızda güzel bir sürpriz olacak ve çok mutlu olacaksınız.

Yarın yeni bir gün, yeni bir hayat, şükürler olsun.

Sevgi ile kalın.

 

Paylaş

Önerilen Yazılar