BÜYÜK HAYALLER KURUN AMA GEREKİRSE KÜÇÜK ADIMLAR ATIN

BÜYÜK HAYALLER KURUN AMA GEREKİRSE KÜÇÜK ADIMLAR ATIN

BİR PROJEYİ DESTEKLEMEK

Ankaralı sevgili dostlarım Mustafa Kemal Altıntaş kardeşler (Motivasyon İkizleri) motivasyon konuşmalarına devam ediyorlar. Öncelikli olarak Ankara’da Anadolu liseleri ile başladıkları yolculuklarında dün FB TV’ye konuk oldular. Bugün Saat 10.30’dan itibaren Eğitime Farklı Bakış programında kendilerini izleyebilir, yaptıkları hakkında daha fazla bilgi almak ve destek olmak için motivasyon ikizlerine sosyal medyadaki resmi hesaplarından ve web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE YER ALMAK

Bu da en büyük hayallerimden birisi idi ve gerçekleşti. Koruncuk Vakfı yararına bir kitap projesinde yer aldım. 16 ünlü isimle yapılan sohbetlerden ve ben dahil 10 uzmanın görüşlerinden oluşan “Bir Hayat Mutluluk” kitabı okuyucularla buluştu. Koruncuk Vakfı Yararına English Home sponsorluğunda hazırlanan kitapta Ayça Bingöl, Funda Arar, Gülriz Sururi, Göksel, Hakan Meriçliler ve Hülya Koçyiğit gibi 16 ünlü isimin hayatlarından kesitler ve tecrübeleri de yer alıyor. English Home mağazalarından temin edebilirsiniz.

BİR DERGİDE YAZMAK

Hep günlük bir gazetede kişisel gelişim üzerinde günlük yazılar yazmayı hayal ediyorum, zaman zaman sizinle de bu hayalimi paylaşıyorum, henüz gerçekleşmedi ama ben gerçekleşeceğine inanarak çalışmaya devam ediyorum. Büyük hayaller kurun ama küçük adımlar atmayı da ihmal etmeyin, bu sizi hedefinize yaklaştırır.

Ben de bu vesile ile sizlere bir dergide yazmaya başladığımı müjdelemek istiyorum. Derginin ismi Mahzen, bir edebiyat dergisi, aylık olarak yayımlanıyor, bu haftadan itibaren kitapçılarda ve gazete bayilerinde bulabilirsiniz, kişisel gelişim köşesinde ben yazıyorum. Derginin içinde onlarda değerli yazarın çok sayıda yazısı bulunmakta, keyif alacağınızı düşünüyorum.

Bugün ayrı bir yazı yok, yarın devam edeceğiz. Sevgi ile kalın.

Not: Tüm eski yazılarıma kendi adımı taşıyan web sitesinden ulaşabilir, koçluk hakkında bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Devamını Gör

Paylaş