BUGÜN SAHİP OLDUKLARIN İÇİN DUA ETTİĞİN GÜNLERİ HATIRLA

BUGÜN SAHİP OLDUKLARIN İÇİN DUA ETTİĞİN GÜNLERİ HATIRLA

Geçenlerde paylaştığım Yarına Not bu şekildeydi, bugün de kısaca bu konu hakkındaki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Hatta kendi hayatımdan örnekler vereceğim yazımda daha çok.

Sağlığım: 2014 yılındaki bel fıtığı ameliyatımdan sonra tek düşüncem sağlığıma tekrar kavuşmak ve yeniden yürüyebilmekti.

Ailem: Özge ile ilk tanıştığımızda en büyük dileğim onunla evlenmekti. Hep kız çocuklarım olmasını isterdim Allah bana iki tane harika kız çocuğu verdi.

İşim: Koçluk eğitimi alırken en büyük hayalim koçluğu meslek olarak yapabilmekti, danışanlarım olmasını, onlarla güzel çalışmalar yapmayı hayal ediyordum, gerçek oldu. İlk kitabımı yazarken kitabın basılmasını ve bir kitapçıda ona dokunmayı hayal ediyordum, sonra beş tane daha yazdım.

Ev sahibi olmak: Kirada oturduğumuz dönemde en çok istediğim şeylerden birisi de uzaktan da olsa deniz gören, önü açık, balkonu büyük bir eve sahip olmaktı, gerçekleşti.

Bir hobiye sahip olmak: Bir hobisi olan insanlara gıpta ederdim, şimdi briç oynuyorum.

Düzenli spor yapmak: En çok gıpta ettiğim insanlar düzenli spor yapan kişilerdi, şimdi hafta içi erken saatlerde yürüyüş yapabiliyorum.

Örnekleri çoğaltmak mümkün, sizden de kendi hayatınızla ilgili örnekleri düşünmenizi ve not almanızı istiyorum, emin olun bunu yaptığınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Bugün hayalini kurduğumuz şeyler de bir gün gerçek olacak, hayal kurmaya devam edelim ve sabırlı olalım yeter ki.

Sevgi ile kalın.

Not: Yayınlanmış dört kitabıma D&R mağazaları ve diğer kitapçılardan ulaşabilir, internet siteleri üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Paylaş

Önerilen Yazılar