BİR YERDEN BAŞLA – HOŞ GELDİN NİSAN

BİR YERDEN BAŞLA – HOŞ GELDİN NİSAN

Evet; bugün Nisan ayının ilk günü ve ben 1.060 yazım ile karşınızdayım. 4 yıldır hafta sonları hariç her gün yeni bir yazı yazarak bu rakama ulaştım. Bu konuyu özellikle anlatmak istedim, benzer bir hedefiniz olursa belki size ilham verebilir düşüncesi ile.

4 yıl önce düzenli yazmaya başladım, önce bir blog, sonra bir web sitesi kurdum, ayrıca yazdıklarımı sosyal medyada da paylaşmaya başladım.

Tek yaptığım şey düzenli olarak yazmak ve paylaşmak oldu, büyük bir disiplin ile ve her gün. Sizin yorumlarınız, beğenileriniz ve mesajlarınız da bana yardımcı oldu.

Her ne yapmak istiyor olursanız olun her şey o ilk adımla ve bir adımla başlıyor. Kendiniz için önemli gördüğünüz bir konuda o ilk adımı atıp devam ederseniz bir süre sonra hedefinizi gerçekleştirirsiniz.

İlkbaharın ilk günlerini yaşıyoruz. havaların ısınmasıyla birlikte baharı daha çok algılamaya başlayacağız. Şimdi silkinme, üzerimizdeki ağırlıkları atma ve değişim/yenilenme dönemi. Dünyamız ve doğa mevsim değişiklikleri ile kendini yeniler. Bizler de değişmek ve yenilenmek için harika bir döneme giriyoruz. Siz de lütfen bir yerden başlayın ve sonra devam edin. Devam etmek için güçlü nedenlerinizi oluşturun.

Değerlerinizi düşünün, değerlerinizi hayatınıza daha fazla yansıtmaya başlayın, kendinizi ve kararlarınızı daha çok sevin, hepsi harika bir başlangıç noktası olabilir. Başlamak için iyi hissetmeyi  beklemeyin başlayınca iyi hissedersiniz zaten.

Bugün web sitem içinde 1.060 adet kişisel gelişim yazısının bulunduğu dev bir kütüphaneye dönüştü, istediğiniz yerden istediğiniz zaman bağlanarak yararlanabilirsiniz, mutlaka sizin de işinize yarayacak yazılarla karşılaşırsınız.

Yazılar ilginizi çekerse ve kişisel gelişim kitapları okumayı seviyorsanız yayınlanmış kitaplarımı da okuyabilirsiniz elbette.

Yazı yazmayı, paylaşmayı, kitap yazmayı ve sizleri seviyorum. Bu yolculukta bana eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.

Sevgi ile kalın.

 

Paylaş

Önerilen Yazılar