BAZEN EN GÜZEL ŞEYLER TESADÜFLERLE BAŞLAR


Gelin bugün güzel tesadüflerden bahsedelim. Eğer öyle yaparsak hepimizin hayatında daha fazla güzel tesadüf oluşacağına dair bir hissim var. Hislerimi takip etmeyi severim.
Bugüne kadar hayatınızda pek çok güzel tesadüf olmuştur. Gelin beş dakika üzerinde düşünelim ve iki ya da üç tanesini yazalım kısaca. Benim hayatımı değiştirdi diyebileceğiniz en güzeli acaba hangisi?
İlaveten genel bir araştırma yapalım, ne zaman hayatımızda daha fazla olumlu tesadüf oluyor? Eğer hayatı sıkıştırmazsak, bir şeyleri değiştirmek isterken var olanı olduğu şekliyle kabul edip sevebilirsek kendimizi olumlu tesadüflerle karşılaşmaya daha açık hale getiriyoruz.
Farkındalık elbette önemli, ne istediğimizi bildiğimizde ve tarif edebildiğimizde güzel tesadüflerle karşılaşma ihtimalimiz daha fazla. Sadece beş dakikanızı ayırın ve olmasını istediğiniz şeyleri yazın lütfen.
Seçenekleri artırmak ve geniş düşünebilmek önemli, sadece tek bir yola saplanıp kaldığımızda ve diğer ihtimalleri çok düşünmediğimizde işimizi zorlaştırıyoruz.
Eylem de kuşkusuz önemli, evde oturup tesadüf olsun diye beklemek yerine dışarı çıkıp bir şeyler yapmak, bir adım atmak bizi güzel tesadüflere yaklaştıracaktır.
Ve son bir soru ile kapatalım, eğer bugün bütün hayatınızı olumlu anlamda etkileyecek güzel bir tesadüf olacak olsaydı bu ne olabilirdi?
Güzel tesadüflerle dolu mutlu bir gün diliyorum.
Sevgi ile kalın.
P.S.: Mart ayı ücretsiz koçluk ön görüşmeleri devam etmektedir, bilgi ve kayıt için lütfen [email protected] adresine mail atın.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.