YARINA NOTLAR

Bu kitap tam ihtiyacınız olan zamanda tam ihtiyacınız olan cümleyi size vermeyi vaat ediyor. Lütfen onu yanınızda bulundurun.

Her gün bir defa kitabı açın, ister sırayla, ister gelişigüzel seçilmiş bir yarına not okuyun. Karşınıza çıkacak olan not en çok ihtiyaç duyduğunuz şey olacak, hayatta her zaman öyle olur. İçinde olduğumuz deneyim en fazla şey öğrenebileceğimiz deneyimdir.

Hayatını Seç ve Hayatını Değiştir isimli kitaplarımdan sonra sizleri üçüncü kez bir yolculuğa davet ediyorum.
Bırakın yarına notlar geleceğinizi aydınlatsın, yolunuzu daha kolay çizmenize ve kendi notlarınızı oluşturmanıza yardımcı olsun.

Yarına not:
İç sesine güven ve bir not seç.


#Hayattan

Unutkandır insan oğlu
En çok da kalbinin sesini dinlemeyi unutur...
Potansiyelini neler yapabileceğini unutur...
Bir gün hatırlar ve her şeye yeniden başlar...

Mert Çuhadaroğlu


#VİDEOLAR

RUHUNUZU DA DENGELİ BESLEYİN

İçinde olduğumuz dönemde denge kavramı ön plana çıkıyor. Dengeli beslenmenin önemi daha da arttı, kuvvetli bir bağışıklık sistemi koronavirüs mücadelesinde önemli bir unsur. Dengeli beslenme dediğimizde bunu sadece midemize giden besinler olarak düşünmemek gerekir. Bu nedenle bugün biraz ruhumuzu beslemekten bahsetmek istedim. Ruhumuzu nasıl......

Okumaya Devam Et


#İLİŞKİLER


#HABERLER

BOŞ YERE KENDİNİZİ ÜZMEYİN - ÖNEMSİZ ŞEYLERİ UNUTMAK

Hayatta en önemli seçimlerimizden bir tanesi de neye önem verip neye önem vermeyeceğimiz konusundaki seçimimizdir. Benzer şekilde neye üzülüp neye üzülmeyeceğimiz de önem vermemiz gereken bir konu. Koronavirüs nedeniyle zor bir dönemden geçiyoruz. Zaten yeterince üzüntülü haber duyuyoruz ya da izliyoruz. Bu dönemde bir......

Okumaya Devam Et


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.