12 HAFTADA HAYATINIZDA NELER DEĞİŞEBİLİR?


Mutlulukla Değişim Programı, hayatınızı istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda yeniden şekillendirmenize yardımcı olan 12 haftalık bir koçluk programıdır. Haftada bir defa yapılan kişiye özel yüz yüze seanslardan ve ev ödevlerinden oluşur.

12 haftada neler değişebilir?

Mutlulukla Değişim Programı, çok basit ifade etmek gerekirse, kişiye balık tutmayı öğreten bir programdır.

12 hafta düzenli koçluk almanın sağladıkları şunlardır:

Farkındalık: Bazen veya belli konularda niye karamsar olduğunuzu ve bu durumu kısa sürede nasıl değiştirebileceğinizi keşfedersiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı birbirinden ayırt etmeyi ve dalgalanma durumlarında yapabileceklerinizi öğrenirsiniz.

Liderlik: Hayatınıza nasıl liderlik edeceğinize dair sağlam görüşler oluşturursunuz. Hayatın iniş ve çıkışları olacaktır. Farkı yaratan daha çok inişleri nasıl yönettiğimiz olacaktır. Koçluk çalışması sırasında buna dair pratik, gerçekçi planlara sahip olursunuz.

Gelişim: Temel değerlerinizin, ilkelerinizin ve kırmızı çizgilerinizin netleşmesi hissini yaşarsınız. Bazı davranışlarınızı gözden geçirir ve bir kısmını değiştirirsiniz. Gerekmesi durumunda diğer insanların görüşlerine ve toplumun bazı temel dayatmalarına nasıl meydan okuyabileceğinizi keşfedersiniz. Sorgulamadan inanmış olduğunuz bazı düşünce ve inanç kalıplarını değiştirebilirsiniz.

Devamlılık: Öğreneceğiniz problem çözme ve/veya başa çıkma yöntemleri ile koçluk çalışmaları bittikten sonra karşılaşabileceğiniz küçük veya büyük problemlerde kendi çözümlerinizi daha kolay üretebilirsiniz.

Temelde yatan: Eyleme geçmeme veya devam etmeme gibi sorunlarınızın temelinde yatan güvensizlik, endişe, motivasyon eksikliği, erteleme gibi konularda önemli ilerlemeler kaydedersiniz. Bazı konuların sadece 12 haftada çözülmesi mümkün olmayabilir ama bir yola girmiş olmak ve ilerleme kaydetmiş olduğunuzu görmek başlangıç için çok güzel bir adım olacaktır.

Sonuç: Program kapsamında uygulanan koçluk yöntemleri analitik, sistematik ve pratiktir. Hayatınızdaki pek çok alanda deneyimlenebilir, elde edilen sonuçlar çoğu zaman başarılı ve kalıcıdır.

Bu programa düzenli bir zaman ve çaba harcamaya istekliyseniz lütfen [email protected] adresine mail atarak detaylar hakkında bilgi alınız.

Nisan ve Haziran ayları arasında sınırlı sayıda kişinin yararlanabileceği programın katılımcıları ön görüşme neticesinde belirlenmekte olup ön görüşmeler ücretsizdir.

 

Paylaş

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 − 8 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.