HAYATINIZA DA BAHARI GETİRİN


Sadece bir günü tamamen kendinize ayırın.

HOŞ GELDİN BAHAR

Kışın son günleri, bahar adeta göz kırpıyor. Dünyamız ve doğa mevsim değişiklikleri ile kendini yeniler. Bizler de değişmek ve yenilenmek için harika bir döneme giriyoruz.

Eski alışkanlıklarımızı, düşünce sistemimizi değiştirerek kendi rehberliğimizde yeni bir döneme ve yeni bir hayata geçiş yapabiliriz.

Kendimizin en iyi haliyle hizalanabilir, doğru yerden çekersek tek bir hareketle bazı düğümlerimizi çözebiliriz.

Takılıp kaldığımız ve bizi mutlu etmeyen ilişkilere artık bir son verebilir ve bize heyecan ile keyif veren, mutluluğumuza hizmet eden yeni ilişkiler kurabiliriz.

Bugüne kadar aldığımız kararların bir bölümünü değiştirebilir, kararlarımızla hayatımız arasındaki ilişkiyi daha net görmeyi seçebiliriz.

Hatalarımızdan ders almayı tercih edebilir, sürekli bir direnç oluşturduğumuz konularda farklı yöntemler deneyerek rahat ve akıcı bir şekilde yol almayı seçebiliriz.

Biraz çaba, bolca arzu ve istek ile farklı bakış açıları oluşturarak hayatımızı yeniden yapılandırabiliriz.

Bize sunulan bu değişim fırsatını kaçırmayın ve yeni hayatınız için ilk adımı atın.

Eskiye sıkı sıkı tutunmak ve sürekli geçmişi düşünmek yerine geleceğiniz ve hayalleriniz için harekete geçin.

Güvenli alanınızı ve konforunuzu biraz terk edin, korkularınızla birlikte ilerlemeyi deneyimleyin.

Hep ertelediğiniz o adımı atın ve kendiniz için bir şeyler yapın.

Bu süreçte yanınızda olacağım, hepiniz için yazı ve paylaşımlarımla, bazılarınız için koçluk hizmetlerimle.

Bir şeyleri değiştirmek için lütfen hayatınızın bir kaosa girmesini beklemeyin. Bir ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl öncesidir, en iyi ikinci zaman ise şimdidir.

Sevgi ile kalın.

Sunulan hizmetler:

Mutlulukla Değişim Programı: Kişinin hayatını bir bütün olarak ele alan (iş/kariyer, ilişkiler, kendine güven, değerler/motivasyon/stres yönetimi, aile, gelecek hayalleri, sosyal hayat, vb.) 12 seanslık bir koçluk programıdır. Kişinin hayatını istekleri ve hayalleri doğrultusunda yeniden inşa etmesine yardımcı olan eksiksiz bir çalışmadır. Haftada bir defa bir saat 15 dakikalık yüz yüze seanslar ve ev ödevleri içerir (kitap okunması, bazı soruların cevaplanması gibi).

Kısa Süreli Koçluk: Sadece tek bir alana (örneğin iş/kariyer para veya ilişkiler) yoğun olarak odaklanan bir çalışmadır, genellikle 4 ila 6 seansta sonuç alınır. Kişinin kendisini daha yakından tanımasının yanı sıra sonuç almak istediği konuda yapılan bir çalışmadır.

Kişiye özel seminer: İstanbul’da yaşamayan veya İstanbul’da yaşayıp zamanı kısıtlı olan kişiler için kişiye özel seminerlerdir. Bunlar bir tam gün, iki yarım gün veya 3 gün 4’er saatlik bölümler halinde yapılır. Bir günlük programlar kariyer veya ilişkiler gibi tek bir konuya odaklanırken 2 ve 3 günlük programlar hayata daha geniş bir açıdan bakmayı mümkün kılar.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + eighteen =